Femeie de serviciu

ODU România Manufacturing, o importantă firmă cu capital străin, din industria electrică și electrotehnică din România, furnizor de conectică de cea mai înaltă calitate pe piața tehnologiei medicale, a telefoniei mobile și telecomunicațiilor, electronică și automatic industrială, industrie auto, tehnologie de măsurare și testare. În afara centrului principal din Germania, ODU are filiale în întreaga lume (USA, Marea Britanie, Franta, Suedia, China), iar în România a fost înființată în anul 2006.

Angajăm muncitori pentru postul de Femeie de serviciu.

Această poziție este disponibilă în SIBIU.

Descrierea postului:

  • Utilizarea corectă și cu responsabilitate a aparaturii din dotare și a substanțelor de curățat;
  • Utilizarea echipamentelor de curățenie corespunzătoare destinate fiecărui spațiu în parte;
  • Asigură curățenia în birouri, sălii de conferința, bucătărie și în spațiul de producție;
  • Curățarea și dezinfectarea spatiilor sanitare cu materialele și ustensilele corespunzătoare;
  • Colectarea și depozitarea deșeurilor în spațiile special amenajate;
  • Stabilirea necesarului de material și echipamente pentru întreținerea curățeniei;
  • Comunică orice neregulă constatată la funcționarea normală a instalațiilor de apă, fisuri și degradări apărute, și orice nereguli observate;
  • Utilizarea obligatorie a echipamentelor de protecţie specific locului de muncă aferente echipamentelor tehnice aflate din dotarea constructivă dată de producător;

Cerinţe:

  • Absolvent de 8 clase;
  • Experiența în domeniu nu e necesară;
  • Seriozitate, responsabilitate, spirit de echipă, abilitatea de a lucra sub presiune, atitudine pozitivă.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, cu un colectiv tânăr şi ambiţios ;
  • Pachet de beneficii nonfinanciare (reduceri/gratuități la servicii medicale, sală de sport).

Dacă ești interesat și vrei să faci parte din echipa de success ODU România Manufacturing, așteptăm

CV –ul şi scrisoarea de intenţie la adresa : recrutare@odu-romania.ro .

Pentru informatii suplimentare : 0748.199.440.